בניית אתרים

בניית אתרים הוא שירות בסיסי שכל בעל עסק או מותג חייב כדי להצליח בעולם המודרני. אתר הבית הוא הפנים של החברה ברשת, והשער שלה אל קהל הלקוחות הרלוונטי, ואתם צריכים מקצוענים שיהפכו אותו לנכס הדיגיטלי הכי יקר שלכם:

בעידן הפייסבוק והרשתות החברתיות, כמעט לכל איש מקצוע, בעל עסק או חברה המקדמת מותג יש עמוד שמהווה את צינור התקשורת העיקרי מול הלקוחות. עמוד בפייסבוק הוא התחלה טובה, אבל אין אף חברה מקצועית בעולם שלא השקיעה בהקמת אתר בית. ולמה? אתר הבית שלכם הוא הנכס הדיגיטלי הכי חשוב שלכם והפנים שלכם מול העולם, ואתם צריכים להשקיע בו את כל כולכם.

השירות שאתם זקוקים לו הוא בניית אתרים, בהתאמה אישית ותוך שימוש בשלל פתרונות טכנולוגיים מתקדמים. בניית אתרים מודרנית יוצרת לעסק או לחברה שלכם חזית קריאייטיבית, מעוצבת, אלגנטית, חכמה, נגישה ומושכת, שפועלת בצורה חלקה בכל פלטפורמת מובייל מתקדמת, ומראה ללקוחות שלכם שהם יכולים לסמוך עליכם כדי לתת להם בדיוק את מה הם רוצים.

בניית אתרים – איך זה עובד?

בניית אתרים היא תהליך ארוך טווח שיש להתייחס אליו כפרויקט לכל דבר. הפרויקט האישי שנתאים לכם מתחיל בתהליך איפיון מלא שבו נעמוד על הצרכים והרעיונות שלכם, הצרכים של הלקוחות שלכם והפתרונות שלנו שיגשרו בין שני העולמות בסינרגיה מושלמת. איפיון המוצר והשירותים שאתם רוצים להציע באתר הבית שלכם הוא חיוני ביותר כדי להגיע לתוצאה מושלמת בסוף התהליך, ורק דרך תהליך איפיון עקבי ומוקפד תוכלו לוודא שאין שום טעות תכנון בדרך למוצר המוגמר.

בהמשך לתהליך האיפיון הרעיוני, השלב הבא של תהליך בניית אתרים הוא האיפיון הטכנולוגי, אותו אנו מבצעים עבורכם בצורה שתואמת את כל המאפיינים שנדרשו מראש ובדרך כלל גם מציעה לכם מגוון רחב של פיצ’רים נוספים שלא בהכרח חשבתם עליהם. הכניסה של הטכנולוגיה המתקדמת לכל פלטפורמה אינטרנטית מאפשרת לנו להציע לכם מוצר מתקדם שמביא תוצאות, ומגיע בדיוק ללב של קהל היעד שלכם.

לאחר האיפיון הטכנולוגי והחתימה הסופית של הלקוח על המתאר שנבחר, מתבצע תהליך הבנייה והפיתוח של האתר החדש, במהלכו עשויים לעלות צרכים או רעיונות חדשים שיאריכו את הדרך. בסופה של הדרך, הלקוח מקבל לידו מוצר מוגמר בדמות אתר בית חדש, נוצץ והכי חשוב: מוכר!

בניית אתרים – כמה זה עולה, ואיפה עושים את זה?

קשה מאד להעריך מחיר של תהליך בניית אתר לפני שהתבצע איפיון ראשוני של הפרויקט, מכיוון שזה כמו לנסות להעריך כמה יעלה לבנות בית, בלי לדעת האם מדובר בקוטג’ פרטי קטן או בווילה חלומית. המחיר במקרה של בניית אתרים הוא אינו קבוע מראש, אלא משתנה בצורה מהותית לפי הצרכים המדויקים של כל לקוח ופרויקט.

למרות שקשה לשים תג מחיר על אתר חדש שנראה כמו מיליון דולר, טווח המחירים מתחיל בכמה אלפי שקלים ויכול לטפס בצורה משמעותית ביותר, בהתאם לצרכי וזמן הפיתוח שנדרשים בהתאם לבקשות הלקוח, ובתלות בנפח העסקה והאם היא כוללת גם שירותים נוספים כמו קידום אתרים או שיווק ברשת. מחיר מדיוק לכל פרויקט לא ניתן לקבוע בלי פגישת איפיון ראשונית, אך הפגישה עצמה נערכת ללא עלות.

רוצים לבנות אתר חדש ולא יודעים למי לפנות? תנו לנו להציע לכם את השירות הכי מקצועי שחוויתם, ולדאוג שתצאו מהפגישה לא רק עם מושג כללי אלא עם תוכנית פעולה מלאה לדרך. פנו אלינו, ונשמח להציע לכם הצעה שתעלה לכם חיוך.