שירותי פרסום בריא בישראל

פרסום בתחום הקנאביס הוא לא דבר פשוט, מכיוון שמרבית אפיקי השיווק הרלוונטיים ברשת סגורים בפני עסקים וחברות שעוסקות בתחום, מטעמי חוקיות. איזה פרסום קנאביס כן עובד? בואו לפרסם אצלנו ולמצוא בדיוק את הקהל שלכם

שוק הקנאביס הרפואי בישראל הולך וצומח בקצב מהיר בשנים האחרונות, אך למרות מעמדו הייחודי והחשיבות הגבוהה שלו בהיבטים של בריאות הציבור, עדיין מדובר בענף שמוגדר “בעייתי” לפי הקריטריונים הבין לאומיים של ענקיות הפרסום והשיווק באינטרנט כמו ‘גוגל’ ו’פייסבוק’ – שעל בסיס הכלים שלהן מתבצעים רוב מהלכי הפרסום המתקדמים היום.

הבעיה המרכזית בעולם הקנאביס היא כמובן חוסר חוקיות, או לפחות חוקיות בעייתית. העובדה שצמח הקנאביס אינו בעל מעמד חוקי בכל העולם, הופכת את כל העיסוק בו ובמוצרים השונים שמופקים ממנו, לתחום אפור בו לא תמיד קל להצליח לקדם מותג, חברה או שירות דרך שיווק אינטרנטי סטנדרטי. בהשוואה למוצרים אחרים, אותם ניתן לשווק בפלטפורמות רבות ברשת, קנאביס הוא עדיין סחורה מסובכת לשיווק, וכדי להשיג תוצאות טובות אתם צריכים לדעת בדיוק מה אתם עושים.

אז איך עושים את זה בהצלחה? כמו בכל דבר, צריך לעבוד רק עם המקצוענים. אנחנו ב’בריא בישראל’ מתמחים בפלטפורמות אינטרנטיות מתקדמות, שיווק ייחודי באפיקים שמתאימים לעסקים בתחום הקנאביס, ובעיקר בהפקת תוצאות מקסימליות מכל קמפיין. גם אם אתם לא יודעים בדיוק מה אתם מחפשים, אנחנו כבר יודעים בדיוק מה אתם צריכים.

שירותי פרסום קנאביס – בריא בישראל

אתר בריא בישראל מציע לכם מגוון רחב של אפיקי פרסום אלטרנטיביים, שכולם נגישים ופתוחים לחברות ועסקים מתחום הקנאביס ומתחומים חופפים. אם אתם מחפשים איך לפרסם בתחום הקנאביס באופן אפקטיבי ולהצליח להביא לקוחות, אלו האפשרויות שעומדות לרשותכם:

מאמרי תוכן מקצועי לקידום ממומן

שירותי התוכן של בריא בישראל מאפשרים לכם לפרסם מאמר תוכן מקצועי, המיועד ליצור לכם ולמותג שלכם קידום אורגני בגוגל וליצור במקביל אפיק נוסף לאיתור והמרת לידים. כל המאמרים נכתבים על ידי צוות מקצועי המתמחה בקנאביס, שיווק ופרסום, וניתן לשלב בהם גם הפניות (קישורים) לצורך קידום אתרים חיצוניים.

מאמרי תוכן מקצועי מוצעים במסגרת חבילות הפרסום שלנו גם ללקוחות שמעוניינים בייצור תוכן עצמאי, וניתן לבחור במאמרים שמיועדים לקידום ושיווק תכנים ולא רק לקידום תוכן אורגני. העבודה כוללת את התאמת התוכן וההנגשה שלו לקהל היעד בכל האפיקים הרלוונטיים, וכן המרה שלו לאפיקי תוכן מקבילים שנדרשים על ידי הלקוח.

מאמרי תוכן מקצועי לקידום ממומן

שירותי התוכן של בריא בישראל מאפשרים לכם לפרסם מאמר תוכן מקצועי, המיועד ליצור לכם ולמותג שלכם קידום אורגני בגוגל וליצור במקביל אפיק נוסף לאיתור והמרת לידים. כל המאמרים נכתבים על ידי צוות מקצועי המתמחה בקנאביס, שיווק ופרסום, וניתן לשלב בהם גם הפניות (קישורים) לצורך קידום אתרים חיצוניים.

קמפיין ממומן במערכת פרסום בריא

מערכת פרסום בריא מיועדת להשקת וקידום קמפיינים לפרסום ושיווק ממומן, המתמקדת בהמרה אפקטיבית של לידים לצורכי מכירות והגדלת המותג. פרסום במערכת מאפשר ללקוח לבחור באפיק המבוסס על באנרים ויזואליים, ולקבל מקסימום המרה במינימום השקעה דרך קמפיין שמתאים בדיוק לאופי של הלקוחות שלכם.

בדומה לפלטפורמות אינטרנטיות מתקדמות אחרות, מערכת ‘פרסום בריא’ תבצע עבורכם התאמה מלאה של הקמפיין, תאפשר לכם לבחור כל פרט בדרך, ותוציא אתכם לדרך עם קהל לקוחות מגובש.

שירותי קידום עבור בתי מרקחת

יש לכם בית מרקחת לממכר קנאביס רפואי ואתם מחפשים להתבלט ולהצליח למשוך את המטופלים? שירות הפרסום הייעודי שלנו לבתי מרקחת מבטיח לכם דירוג גבוה ברשימת התיעדוף שמוצגת לכלל הלקוחות, ומניח עבורכם את היסודות להמשך פרסום ושיווק באינטרנט בעזרת פלטפורמות מקבילות.

יש לכם עסק או חברה בתחום הקנאביס שאתם רוצים לקדם? מחפשים שיווק אלטרנטיבי ומתקדם שיעזור לכם לצמוח בקצב מסחרר? פנו אלינו, ונשמח להתאים לכם תוכנית שיווק שתוביל אתכם כל הדרך להצלחה.